Svētdienas skola 2013/2014
Svētdienas skola 2012/2013
Svētdienas skola 2007/2008
Svētdienas skola 2008.gada Adventa
Ja vēlies saņemt ziņas savā epastā, nosūti e-pastu uz ogres.lelb@gmail.com un tavs epasts tiks pievienots jaunumu saņēmējiem. Esam arī šeit:

Svētdienas skola 2013/2014

Šajā mācību gadā Ogres Svētdienas skolu apmeklē apm. 25 bērni vecumā no 4 - 12 g.v.

Nodarbības notiek svētdienās, dievkalpojuma laikā, no plkst. 10.00. Vispirms bērni pulcējas baznīcā, lai pie altāra saņemtu svētību, tad dodas uz draudzes māju.

Katra mēneša pirmajā svētdienā plkst. 12.00 baznīcā notiek ģimeņu dievkalpojums. Šajā - pirmajā - svētdienā bērni kopā ar ģimenēm apmeklē dievkalpojumu, tad Svētdienas skolas nodarbības nenotiek.

Šajā gadā Svētdienas skolā darbojas 6 skolotājas. Mācību plānus sastāda un darbu koordinē Ineta. ( Tālr. 29124737 ) Kopā ar bērniem nodarbībās ir Vizma, Taiga, Kacuori, Agnese, Mārīte, Ineta.

Šajā mācību gadā pirmo pusgadu pavadījām, mācoties par 10 baušļiem.

Savus apmeklējumus bērni atzīmēja, pielīmējot pēdiņu takai, kas ved kalna virsotnē. Kalns...varbūt Sinaja kalns, kurā Dievs deva Mozum baušļus? Varbūt Zināšanu, Pacietības, Izturības kalns? Pirmajā pusgadā mums bija moto, Agneses ierosināts: "KAS VAIRĀK NĀKS, TAS AUGSTĀK KĀPS."

Fotogalerija.

Modris Īvāns