Svētdienas skola 2013/2014
Svētdienas skola 2007/2008
Svētdienas skola 2008.gada Adventa
 Citi avoti
Ja rodas kādi jautājumi par mājas lapas darbību, nosūti e-pastu uz ogres.lelb@gmail.com Esam arī šeit:

Svētdienas skola 2013/2014

Šajā mācību gadā Ogres Svētdienas skolu apmeklē apm. 25 bērni vecumā no 4 - 12 g.v.

Nodarbības notiek svētdienās, dievkalpojuma laikā, no plkst. 10.00. Vispirms bērni pulcējas baznīcā, lai pie altāra saņemtu svētību, tad dodas uz draudzes māju.

Katra mēneša pirmajā svētdienā plkst. 12.00 baznīcā notiek ģimeņu dievkalpojums. Šajā - pirmajā - svētdienā bērni kopā ar ģimenēm apmeklē dievkalpojumu, tad Svētdienas skolas nodarbības nenotiek.

Šajā gadā Svētdienas skolā darbojas 6 skolotājas. Mācību plānus sastāda un darbu koordinē Ineta. ( Tālr. 29124737 ) Kopā ar bērniem nodarbībās ir Vizma, Taiga, Kacuori, Agnese, Mārīte, Ineta.

Šajā mācību gadā pirmo pusgadu pavadījām, mācoties par 10 baušļiem.

Savus apmeklējumus bērni atzīmēja, pielīmējot pēdiņu takai, kas ved kalna virsotnē. Kalns...varbūt Sinaja kalns, kurā Dievs deva Mozum baušļus? Varbūt Zināšanu, Pacietības, Izturības kalns? Pirmajā pusgadā mums bija moto, Agneses ierosināts: "KAS VAIRĀK NĀKS, TAS AUGSTĀK KĀPS."

Fotogalerija.

Mārtiņš Kalējs